Te huur Saturnusweg 6B, Brummen

COURANTE BEDRIJFSRUIMTE OP EEN ZICHTLOCATIE.
Op het goed bereikbare en aantrekkelijke bedrijventerrein Rhienderen-Noord in Brummen is deze compacte zelfstandige bedrijfsunit beschikbaar.

Vanaf 1 februari 2020 is de ruimte beschikbaar. Huurprijs € 105 per m² per jaar

Te koop woonboerderij Cortenoeverseweg 79, Brummen

In het prachtige buitengebied van Brummen in Cortenoever gelegen royale WOONBOERDERIJ met zonnige en zeer vrij gelegen tuin met veel privacy.

Een heerlijk huis waarbij wonen, slapen en werken op de begane grond mogelijk is. De prachtig aangelegde tuin heeft meerdere heerlijke zitjes, een verwarmd zwembad en meerdere overkappingen.

Verkoop bij inschrijving 3 bijzondere objecten in Zutphen.

Verkocht!

In opdracht van de familie Siebers verkopen we bij inschrijving 3 bijzondere objecten in Zutphen. Het betreft unieke restauratie complexen aan de Barlheze en Heukestraat. Voor het aanvragen van een bezichtiging kunt u telefonisch op de woensdagen en vrijdagen contact op nemen met ons kantoor.  0575 – 56 03 93

Te koop Herberg De Luchte Spankeren

Verkocht!

Van heinde en ver komen gasten al honderden jaren naar deze herberg. Vanwege de gastvrijheid, de omgeving én omdat de locatie dankzij de lantaarn aan de voorzijde van het pand niet te missen is. Herberg De Luchte ligt in Spankeren aan de IJssel. Tegen Nationaal Park Veluwezoom aan, tussen Zutphen en Arnhem. Door de ligging […]