In opdracht van de familie Siebers verkopen we bij inschrijving 3 bijzondere objecten in Zutphen.
Het betreft unieke restauratie complexen aan de Barlheze en Heukestraat.

Voor het aanvragen van een bezichtiging kunt u telefonisch op de woensdagen en vrijdagen contact op nemen met ons kantoor.  0575 - 56 03 93

Barlheze 3 t/m 7

Barlheze 3 t/m 7 - Verkocht!

  • Nr. 3   Winkelruimte met etalage en buitenplaatsje (via nr 5)
  • Nr. 3a  Zelfstandig toegankelijke bovenwoning.
  • Nr. 5   Winkelruimte met etalage, bovenwoning,  achterhuis, buitenberging (via nr. 7)
  • Nr. 7   Winkelwoonhuis met achterhuis en stadstuin aan de Berkel.

Barlheze 9 t/m 13a

Barlheze 9 t/m 13a - Verkocht!

  • Nr. 9     Hoge opslagruimte met vide en open gewelvenkelder
  • Nr. 9a   Zelfstandig toegankelijke bovenwoning in verhuurde staat (particuliere bewoning)
  • Nr. 11   Royaal achterhuis met grote stadstuin aan de Berkel.
  • Nr. 13   Zelfstandig toegankelijke benedenwoning in verhuurde staat (particuliere bewoning)
  • Nr. 13a  Zelfstandig toegankelijke bovenwoning

Heukestraat 49 - Verkocht!

" Puddingfabriek De Padvinder''.

Pakhuismonument met woonbestemming en opslag - ambacht- en verzorgende bedrijfsfuncties.

Te koop woonboerderij met zonnige tuin

Vraagprijs € 625.000 K.K.

Cortenoeverseweg 79 Brummen

In het prachtige buitengebied van Brummen in Cortenoever gelegen royale WOONBOERDERIJ met zonnige en zeer vrij gelegen tuin met veel privacy.

Een heerlijk huis waarbij wonen, slapen en werken op de begane grond mogelijk is. De prachtig aangelegde tuin heeft meerdere heerlijke zitjes, een verwarmd zwembad en meerdere overkappingen.

Brummen ligt in een prachtige woon- en leefomgeving. De uiterwaarden van de Gelderse IJssel en de oude bossen van de Veluwezoom omringen het dorp en nodigen uit tot prachtige wandel- en fietstochten. Landgoed Groot Engelenburg met zijn golfbaan ligt op 10 minuten wandelen vanaf het huis evenals het overdekte zwembad Rhienderoord. De Hanzesteden Zutphen en Deventer, maar ook Arnhem, Apeldoorn en autowegen (A1, 12 en 50) zijn makkelijk en snel te bereiken.

Indeling:
Begane grond: entree/hal, toilet met fontein, royale L-vormige woonkamer (ca. 45 m²) met open haard met natuurstenen schouw en prachtige authentieke gebinten, dichte keuken met inbouwkeuken voorzien van apparatuur (te weten: 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser), bijkeuken met achterom, studeer-/slaapkamer (ca. 8 m²), slaapkamer (ca. 13 m²) met wastafel, royale masterbedroom (ca. 25 m²) met aangrenzende badkamer voorzien van dubbele wastafel, 2e toilet, douche en ligbad.

Verdieping: overloop, toilet, stookruimte, 3 royale slaapkamers (ca. 16, 15 en 14 m²) waarvan 1 met douche en wastafel.

Tuin: fraai aangelegde tuin met verwarmd buitenzwembad en meerdere terrassen met veel privacy. Er is veel extra bergruimte dankzij meerdere overkappingen (inclusief caravan-/camperstalling) en een vrijstaande berging met carport.

Algemeen: bouwjaar omstreeks 1860, volledige renovatie in o.a. 1976 en uitbreiding/aanbouw in 1984, inhoud ca. 770 m³, woonoppervlakte ca. 214 m², perceeloppervlakte 2.360 m². Het huis is voorzien van dak-, muur- en vrijwel volledig glasisolatie en wordt centraal verwarmd door middel van een HR-combiketel.

Financiële informatie
Vraagprijs roerende & onroerende zaken: € 625.000,–

Voor informatie neem contact op met Veilinghuis Bouwman 0575 – 56 03 93 of 06 – 30 03 74 40 of per email info@veilinghuisbouwman.com

Te koop Herberg De Luchte Spankeren

Verkocht!

Van heinde en ver komen gasten al honderden jaren naar deze herberg.
Vanwege de gastvrijheid, de omgeving én omdat de locatie dankzij de lantaarn aan de voorzijde van het pand niet te missen is.

Herberg De Luchte ligt in Spankeren aan de IJssel. Tegen Nationaal Park Veluwezoom aan, tussen Zutphen en Arnhem.
Door de ligging kunnen gasten alle kanten op en is het uiterst geschikt als beginpunt voor verschillende wandel- en fietsroutes.

Pleisterplaats
De Herberg biedt in zijn huidige opstelling een restaurantruimte van circa 180 m2. Deze sfeervolle ruimte is geschikt voor een kopje koffie, lunch, uitgebreid diner of aangeklede borrel.
Vele omwonenden en andere stamgasten hebben hier de nodige partijen en jubilea gevierd. Het pand voorziet verder in standaardelementen zoals een entree, toiletruimten, (professionele) keuken en kantoor.
Bovendien beschikt de aangrenzende bedrijfswoning over 4 slaapkamers, badkamer, royale woonkamer en een keuken.

Extra voorzieningen
Naast de bedrijfswoning bevinden zich op het perceel ook twee short-stay te verhuren appartementen. De appartementen hebben samen een oppervlakte van circa 85 m2.
In aanvulling hierop liggen de plannen tot uitbouw ook al zo goed als klaar. Boven het restaurant is het mogelijk om nog circa 4 (ruime) appartementen en bijvoorbeeld een sauna of wellness te creëren.
Tevens liggen er plannen om naast het hoofdgebouw een uitbouw te realiseren met hotelkamers, zaalruimte en bowlingbanen. Genoeg mogelijkheden en opties voor de nieuwe (horeca)ondernemer voor de komende 450 jaar!

Financiële informatie
Vraagprijs roerende & onroerende zaken: € 595.000,–